Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás előtt állok, és...

Továbbtanulás előtt állok, és nem tudom merre felé menjek tovább. Tudnátok ajánlani szakokat, egyetemeket; munkákat amik alapján válogathatok?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, itt is szeretnék továbbtanulni.

(Elsősorban az alapján, hogy utána hol tudnék elhelyezkedni) A lényeg, hogy mindenképpen emberekkel szeretnék foglalkozni, és azért pörögni, tehát nem egyhelyben ülős munkákon gondolkozom.

A pszichológia, pedagógia, orvosi kiesnek, oda biztos, hogy nem szeretnék menni.

Érdekel még az idegenvezetés, fordító, emberi erőforrások (erről ugyan nem sokat tudok), andragógia, nemzetközi tanulmányok.

Nagyon megköszönném ha tudnátok véleményeket írni! :)



2014. szept. 18. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

az a baj,hogy bár ide írhat bárki bármi,de pl én andragógián lennék,akkor arról írnék... de ezt neked kell eldöntened,döntést hoznod. én Szte gazdaságtudományin vagyok,de ez nem jelent semmit ,hogy leírom.

Válogatnod neked kell, hogy mi az,amit szeretnél...

2014. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fordító - köze nicsn ahhoz, amit leírtál, max. talán a tolmács

emberi erőforrások - én erre nem mennék, hreekkel tele padlás és sokat nem érnek

andragógia - kamuszak...

idegenvezetés - turizmuson végzettként én ezen nem annyira gondolkodnék


AMinek most van piaca, azok a különböző szakmunkák meg a pénzügy.

2014. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!