Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácstalan vagyok a továbbtan...

Tanácstalan vagyok a továbbtanulással kapcsolatban. Tudnátok adni valami információt? Érdekel a biológia, szeretem a kémiát, de a számítások nehezen mennek.

Figyelt kérdés
Végzős leszek nemsokára, de a továbbtanulás kérdésben még bizonytalan vagyok. Szeretnék gyógyszerész lenni, de a kémiai számolások nem mennek olyan könnyen, Nagyon nagy hiányosságaim lesznek, ha annak a tudása nélkül felvételizek? Hova tudok menni továbbtanulni emelt biológiával, esetleg kémiával?
2014. nov. 13. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan nagy hiányosságaid lesznek, hogy a kémia emelt 40-50 százaléka számolós feladat, ember! Arról nem is beszélve, hogy gyógyszerészeti karon ráadásul tárgy a matek.

Nincs olyan, hogy nem megy, csak olyan, hogy nem gyakorlod eleget. Felejtsd el, hogy te ezt nem szereted, hogy nem érted, meg az összes többi kifogást, járj tanárhoz, ha egyedül nem tudsz dűlőre jutni, de szintén "majdnem végzősként" (tizenegyedikes vagy te is, mi?) elkeserítőnek tartom ezt a ha akadály jön, inkább kikerülöm-hozzáállást. Mehetsz olyan szakra, ahol nem kell számolni, de akkor nem azt fogod tanulni, ami érdekel. Ha neked megéri, és inkább ez, mint rászánni egy kis időt a számításokra, ám legyen.

2014. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!