Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adtok nekem tanácsot a továbbt...

Adtok nekem tanácsot a továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: A tervem leginkább a gytk lenne, de az emelt kémiától eléggé parázok(tudom, mint sokan mások). Igazából nem különösebben szeretem a tárgyat, de nem is utálom. A biológiát imádom. Kémiából külön-külön egyes részeket értek, és tudok is, de nem tudok kapcsolatot teremteni közöttük, így néha olyan összefüggéseket sem látok meg, amire azt mondják, "fától az erdőt"... Ez azért van, mert 7-10.-ig nem fektetett se a tanárom, sem én különösebb hangsúlyt a dologra, így nincs meg a biztos alapom, amire építhettem volna. Igazából attól tartok, nem szeretném a gytk-t, mert túl sok lenne a kémia, a biológiával szemben(amit ezerszer jobban szeretek). A kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben érdemesebb lenne inkább biosz alapszakot, vagy biomérnökit választani, ahol esetleg nagyobb hangsúlyt fektetnek a biológiára?

2013. szept. 11. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a biológia alapszak kb. 70 %-a ugyanúgy kémiából áll...
2013. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, bátyám bioszos, csak abban reménykedtem, hogy miután végzek az életben végezhetek olyan munkát, amelyben inkább a biológia dominál... :( Nem a megtanulással van gondom, csak szeretnék valami olyat választani, amit esetleg élvezhetnék is később,ahogy a munkában hasznosítom, és nem pedig valami olyan állást akarok, amit már az első másodperctől ki nem állhatok...
2013. szept. 11. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem derűl ki, hogy melyik lenne az a munka számodra, amit első másodperctől utálnál? Írtad, hogy legszívesebben gytk-s lennél, de félsz. A biomérnökivel, biológiával mi van?
2013. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!