Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A skandinavisztikát akkor is...

A skandinavisztikát akkor is felvehetem minor szakként, ha nem emelt érettségiztem magyarból vagy németből?

Figyelt kérdés

Szociológiára szeretnék járni, minorként pedig felvenném a skandinavisztikát, de nekem csak emelt magyar és töri érettségim lesz, meg persze angol nyelvvizsgám. Felvételi követelmény skandinavisztikára az emelt angol vagy német érettségi, de ez akkor is feltétel, ha csakminorként akarom tanulni?


Köszi előre is!


2014. nov. 13. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
* A címben rosszul írtam, szóval emelt angol vagy német érettségi :)
2014. nov. 13. 14:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég a nyelvvizsga is. :)


"A minorba való belépés feltétele: egyetemi felvétel, angol vagy német nyelvi érettségi vagy középfokú C típusú nyelvvizsga"

2015. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég a középfokú

nyelvvizsga

2018. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!