Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3D modellezést hol tanulhatnék...

3D modellezést hol tanulhatnék felső szinten?

Figyelt kérdés

Blender-ben szoktam alkotni, és ezen kívül nemigazán érdekel olyan dolog amivel pénzt lehetne keresni. Aztán kereslet gondolom van erre, hiszen pl minden videójátékban valakinek meg kell csinálnia a modelleket.


Milyen egyetemeket/főiskolákat, esetleg tanfolyamokat ajánlotok ?


Annyit hozzátennék (nem tudom számít e) hogy rajzolni nem igazán tudok, de pl blenderben ennek a hiányát még nem nagyon tapasztaltam.



2014. nov. 15. 22:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tanácsodra elkezdtem tanulni a 3DS maxot, és igazából sok dologban jobban tetszik mint a blender, csak még kell egy kis idő míg megszokom.

Nagyon sok ötletem van nekem is, most már csak skilleket kell elsajátítanom...de egyre többet foglalkozok ezzel szóval remélhetőleg minnél hamarabb összejön. 3d animációval pl még egyáltalán nem foglalkoztam, de nagyon érdekesnek tűnik az is, bár nehéznek is, főleg ha élethűen akarunk animálni pl egy mozgást.. nem is csoda h a filmekben legtöbbször motion capture-t használnak.

Remélem összejön és majd munkát is sikerül találnom, bár azt nem tudom, itt hol van kereslet erre, de egyenlőre ez még nem is annyira fontos.


Nah, még1x kösz a válaszaidat, nagyon sokat segítettek és motiváltak, ilyen részletes, hasznos válaszokat gyik-on még nem kaptam.

2014. nov. 20. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!