Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Révai, Kazinczy, Krúdy,...

Révai, Kazinczy, Krúdy, Czuczor, Péterffy. Vélemények?

Figyelt kérdés

Ezt az 5 iskolát szeretném megjelölni de nem tudom,hogy melyik legyen az első.

A Révaitól kicsit tartok,hogy túl nehéz lehet.A Kazinczyról van aki jókat ír,van aki rosszakat,nem tudom,hogy nekem hogy tetszene.A Krúdyról elég keveset tudok,csak hogy sajnos elég messze van az állomástól.Érdemes-e annyit utazni minden nap,hogy oda járjak?A Czuczor az tetszett de háát..nem tudom.A Péterffy is tetszett,de nem tudok dönteni.

Véleményeket,légyszi! Melyik a legjobb?? :)



2014. nov. 16. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én a Révaiba járok, és nagyon szeretem. :) Van egy szint, amit nyilván tartani kell, de nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik. Szerintem azt jelölt elsőnek, később úgyis lehet még variálni a sorrendet. ;)
2014. nov. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Mindenki azt ajánlja elsőnek,úgyhogy biztos jó iskola.

Az angol előkészítős 5 évfolyamos osztály milyen?Nem lehet nagyon lemaradni a többi tantárggyal?

2014. nov. 17. 16:17
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ,mi az elsődleges célod.

Révai inkább reálban,Kazinczy humánban, Krúdy pedig a nyelvekben erős.

Én a Krúdy két tanítási nyelvű osztályába járok,és az előkészítő év végén lerakjuk a középfokút!( Szerintem környéken máshol csak alapfokot kérnek.)

Krúdy-ba nehezebb volt bejutni.

2014. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát..Inkább humánban és nyelvekben vagyok jobb.A reál nem annyira az erősségem.

És jól tanítják a nyelvet a Krúdyba?Sokan azt mondják,hogy rosszak a tanárok,ez igaz?

2014. nov. 18. 11:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Rosszak? Eddig vagy kb. 15 tanárt ismerek, abból egy van,aki nem valami szimpatikus. Szerintem nagyon jók.:)
2014. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi!:)Most megnyugtattál! :)

És milyen nyelveket lehet választani?Te miből fogsz középfokúzni?

2014. nov. 19. 13:20
 7/17 anonim válasza:
Én a Czuczorba járok és nagyon tetszik! Mindenki aranyos, tanárok is jól tanítanak. Életem legjobb döntése volt, hogy oda jelentkeztem. :)
2014. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én a révaiba járok én nagyon jó suli. A humán osztályi is nagyon jók nem csak a reélok. :)
2014. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

A Czuczorba nem kell nagyon sokat tanulni?Úgy értem,tudom hogy minden iskolában kell tanulni,de egy ismerősöm oda jár és azt mondja hogy szereti de hogy nagyon sokat kell tanulnia és nem nagyon van ideje másra..

2014. dec. 10. 15:16
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Van ugyanolyan erős a humán is mint a reál?Mert gondolom ha maga az iskola is inkább reálosabb akkor erősebben tanítják a reált,nem?

2014. dec. 10. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!