Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fehérgyarmati Petőfi Sándor...

Fehérgyarmati Petőfi Sándor középiskoláról szeretnék pár kérdést feltenni. (lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8.osztályos vagyok és azt tervezem hogy a tanulmányaim ebben a középiskolában folytatom, viszont sokan azt mondták nekem erős lenne.3,8 az eddigi átlagom,de 4.0-ra kihozom félévig minimum.(tavalyi 4.valamennyi volt) és ha jól tudom ide pontszámok alapján kerülhetek be, nekem az 50 pontból 37 van eddig összesen kb. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek felvennének e, és hogy mi a véleményetek az iskoláról, és a kollégiumról főleg? Köszi a válaszokat előre is. 14/L (sajnos a nyitott napról lekéstem)
2014. nov. 16. 17:38
 1/8 anonim válasza:

Jó suli, társaság tekintetében.:)

De szerintem is erős lenne. Én 4,8 végeztem a helyi Kölcsey Ferenc Református Általános Iskolában, ami jó iskolának számít, és így is nagyon sokat romlottam.

Végül ide adtad be a jelentkezésed? :)

Ha igen, akkor melyik szak mellett döntöttél? :))

2015. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A tanárok milyenek?? Milyen a szakképzés??
2015. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A tanárok emberileg nagyon jófejek (többésgük, kivétel azért van, persze), de tanárként többségük nagyon szigorú és igazán megkövetelik, amit kell.Ű

Ide jelentkeztél végül? Ha igen, melyik szakképzésre?

2015. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ide jelentkeztem :)
2016. máj. 10. 17:43
 5/8 anonim válasza:

Szerencsédre!

Azóta nekem is változott a véleményem...

2016. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi történt, ami miatt megváltozott a véleményed??
2016. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nagyon elszaporodott egy bizonyos népcsoport. Igen, ők azok, akik hónap elején sorban állnak a segélyért a hivatalban.:)

Többségük nem tud viselkedni, és még szaguk is van.:)

Na, most lehet lepontozni.:D

2016. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen az utolsó válaszoló leírta egyrészt hogy miért nem oda, másrészt felvettek egy közelebbi iskolába :)
2016. júl. 28. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!