Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan folytassam tanulmányaimat?

Hogyan folytassam tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, nemsoká érettségi és szeretnék továbbtanulni. Viszont nem tudom hogy milyen ágat válasszak. Szegeden szeretnék továbbtanulni. Utálom a matematikát fizikát és a kémiát. Nyelvekhez van érzékem, hamarosan nyelvvizsgázok angolból, és előbb utóbb németből is szeretnék produkálni egy középfokot. Informatikát és németet vettem fel emeltként. Focizok, de mindenféle sporthoz értek. Volt már valaki hasonló helyzetben,mint én ? "mi legyek ha nagy leszek?" (nincs konkrét elképzelésem, pedig ideje lenne eldöntenem)

2014. nov. 17. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!