Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy kis véleményt kérnék,...

Egy kis véleményt kérnék, szerintetek melyik lenne számomra a legjobb?

Figyelt kérdés
Jelenleg 21éves vagyok,8általános végzettséggel. Nos azon gondolkodom hogy letegyem e az érettségit és egy szakmát vagy letegyem a B kategóriás jogosítványt aztán további jogosítványokat. Kvázi ha érettségit letenném akkor az úgy most kb nekem amelyik suliba szeretnék menni az 2éves esti gimi és sacc per kb 350ezer forint aztán ugyebár kvázi tudni illik ehhez egy szakma sem ártana ami szintúgy pénzösszegbe kerülne. De viszont lenne egy másik választás az a vezetés és ezt hivatásosan is csinálni sofőrködni mivel jelenleg nincs jogsim ,de viszont 17éves korom óta jogsi nélkül vezetek persze nem mindig csak néha és tudatosan viszont ehhez értek is eléggé. Na most gondolkodtam azon hogy leteszem a jogsit és apám nyomdokaiba lépek elsősorban aki 27éve egy cégnél vezet hivatásosan és ez által mindene megvan és havi 16 napot dolgozik. Vagy pl amihez lenne még kedvem villamosvezetőnek, trolibusz vezetőnek, futárnak elmenni, sorfőrködni külömböző cégeknél. Csak még abba nem vagyok biztos hogy melyik lenne a jobb döntés na most ehhez kellene egy kis segítség vagy vélemény mivel ez egy olyan oldal ahol a vélemények számítanak.
2014. nov. 17. 22:54
 1/1 HSz76 ***** válasza:

A helyedben érettségi, és közben meg tudod csinálni a jogsikat is.

Ha sofőrnek mész, és csak 8 általánosod van, nem biztos hogy téged váladztanak.

2014. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!