Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mekkora rajztudás kell a...

Mekkora rajztudás kell a Jaschik Művészeti suliba? Grafikus szakra.

Figyelt kérdés
Jövőre leszek kilencedikes és arra lennék kíváncsi, hogy a Jaschik Álmos Művészeti Szakközépiskola mekkora rajz tudással vesz fel. Mert hallottam, hogy lesz ott helyben majd a suliban egy rajzvizsga és én nagyon abba az iskolába szeretnék menni csak félek ,hogy nem tudok olyan jól rajzolni mint akik oda akarnak jelentkezni rajtam kívül. Főleg azok válaszát várom akik oda járnak vagy oda fognak jelentkezni :) a válaszokat előre köszönöm :).

2014. nov. 18. 15:55
 1/7 anonim válasza:

szia! en most vagyok itt kilencedikes. eloszor en is feltem a felvitelitol, de nyugodj meg, ha a jegyeid jok es latjak benned a fantaziat, fel fognak venni ^^

de erdemes tobb szakot megjelolni (:

sok sikert a bejutashoz!

2014. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen igyekezni fogok :)
2014. nov. 19. 10:39
 3/7 anonim válasza:
Szia! Én azt hallottam hogy valaki rajzolt egy pálcika embert és felvették!!! Komolyan mondom! Nem vicc!!:)
2014. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de komoly :'D de biztos valami jó pálcika ember lehetett :'D
2014. nov. 22. 19:29
 5/7 anonim válasza:
100%

szia! én is 9.-es vagyok:D ..csak kerámia szakon.

Az én osztálytársaimat 52ponttal vették fel.

Nem kell nagy rajztudás.Elismerem. Csak könnyen ki lehet esni..

2014. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Felvettek a Jaschikba, vagy végül máshová mentél? :)
2015. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok. Ez a palcika emberes sztori nem igaz. Ezt onnan tudom, hogy en voltam a rajzoloja, de nem a Jaschik hanem a Kiskepzo felvetelijen tortent a dolog. Ugyanis a 4. felatad 'kreativ feladat' volt ahol le kellett rajzolnom a 'csaladom' ..:DDDd remelem, hogy most mar ertitek a sztorit. A jaschikban pedig illoen elkeszitettem a szines valamint a fekete-feher csendeletet. Igazabol nem kell raparazni. Gyakorolj elotte ha ennyire nem bizol magadban, allits be otthon magadnak egy csendeletet es hajra. (: En sem vagyok jo rajzos megis OKJ-ra megyek, es lehuztam 4 evet ezzel a tudassal (habar en fotos vagyok), szoval nem kell aggodnod. (:
2015. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!