Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek főiskolára menjek,...

Szerintetek főiskolára menjek, vagy tanuljak szakmát?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős szakközépiskolában, és elgondolkoztam mindkettőn. Én szakmát szeretnék tanulni (pénzügy), szüleim azonban főiskolára küldenének, mert "az eszem megvan hozzá". Közgazdasági szakközépbe járok, tavaly kitűnő voltam, és ebben az évben is hasonló félévire számítok. Mégis azt érzem, hogy nem vagyok elég felkészült a főiskolára, és előbb szakmát tanulnék. Szerintetek?
2014. nov. 18. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez belátás kérdése. Ha csak azért nem mész egyetemre, mert kevés az önbizalmad, miközben értelmes dolgot tanulnál, és meglenne az eszed is hozzá, később megbánnád.
2014. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!