Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetosegek vannak,...

Milyen lehetosegek vannak, hogy erdesz legyek?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok, iparmuveszeti szakkozepiskolaba jarok (a mostani iskola ot eves), de szeretnem meg kitanulni az erdesz szakmat, de nem tudom hogyan oldjam meg. Gondolkoztam masodszakman, fosulin.. Szoval milyen tantargyak kellenek hozza? Vagy milyen iskolak vannak?:) (ha lehet, akkor gyor-moson-sopron megyen belul)

#továbbtanulás #tanulás #erdész #noi erdesz #masodszakma
2014. nov. 19. 19:51
 1/2 anonim válasza:

itt szerintem mindent meg lehet találni

[link]

2014. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:] amúgy a roth iskola honlapján található egyik tájékoztatón azt olvasta, hogy a másodszakma már fizetős lesz.. szóval ha a mostani iskolámban nem maradok a szakmai években, akkor nem kell fizetni? (mert olyan iskolába járok, ami mellett esélyem se lenne előteremteni azt a pénzt). fősulira/egyetemre meg nem szeretnék járni, mert egyik tanárom jártas az 'erdész ügyben', és mondta, ha felsőfokú végzettségem van, akkor csak bedugnának egy irodába.. de gondolom rajtam kívül mindenki, aki erdész szeretne lenni, nem azt jövőt kívánja magának, hogy aktakukacoskodjon:] és milyen tantárgyakból kell leraknom az érettségit? vagy az okj-s képzésekhez mindegy, milyen tantárgyakat viszek?
2014. nov. 22. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!