Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mérnöki szakra lenne...

Milyen mérnöki szakra lenne érdemes továbbtanulom a felsoroltak közül, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretem a természetet,az állatokat.A kémia, biológia a fizika és a történelem nagyon érdekel.Minden évet évet majdnem mindig kiválóan zártam,a matek megy kicsit nehezebben de ebből is 5-ös vagyok,2 nyelvet tanulok az angolt nem rég óta,ebből 4-es vagyok,németből pedig a legjobb átlagom nekem szokott lenni.(azért írom hogy ez által tudjatok segíteni.)A fizetés nagyon sokat számít,és az hogy könnyet eltudjak az adott szakmában helyezkedni,és lehetőleg ne legyen benne nehéz a matek.Én eddig a gépész,erdő,vegyész,agrár,villamos,bio és mechatronikai mérnökre gondoltam de új ötletek bőven jöhetnek.Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 3. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

környezetvédelmi mérnők

De a matek minden mérnöki szakon nehéz, ezzel jobb ha tisztában vagy. Általában a matekos tárgyakon buknak el a legtöbben.

2014. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gépész, villamos és mechatronikai mérnöki szakokon matek fizika erőteljesen, szóró tantárgyak mind.

Erdő, agrár és biomérnöki szakokon a biológia, kémia és a földrajz nagyon erős, ebből is kiszórják az embereket. Ha állatok, akkor vadgazda vagy állattenyésztő mérnöki ami tetszhet egyébként.

A vegyészmérnök szak evidens, csak kémia, látástól vakulásig.

2014. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor a villany kart nyugodtan kilőheted mert ott nehéz a matek.
2014. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!