Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen/főiskolán...

Melyik egyetemen/főiskolán lehet állat gondozónak tanulni? Miből kell érettségiznem?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
allatgondozonak segedmunkasok mennek, ahhoz nem kell egyetem.
2014. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmiből nem kell érettségizned ehhez. Simán 8. osztályos végzettséggel gazda okj szakma megszerzése után tovább tanulsz és szakirányú továbbképzésben állatgondozónak.

Ekkor leszel szakképzett szakmunkás az állattartó telepen.

De azért az ilyen munkát simán iskolázatlan segédmunkások látják el.

Nem tudom hogy jutott eszedbe hogy főiskola meg egyetemen oktatnak ilyesmit. Már bocs de egy állatgondozó eteti az állatokat az előírt kajával, meg lapátolja a trágyát, mossa (ha mosható) az ól vagy istálló padozatát. Fényesíti, keféli a lovak szőrét...ilyesmi. Szól a telepvezetőnek ha valamelyiket betegnek látja. Segít az ellésnél, fialásnál..Nem egy agymunka.

2014. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert mondták hogy lehetnék állat gondozó ha ennyire szeretem az állatokat és azt mondták a Szent István egyetemen van ilyen én viszont nem találtam se ott se máshol
2014. nov. 20. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Állattenyésztő mérnök amit mondhattak neked, az tényleg van a SZIÉ-n. (mondjuk már egyetemen is)
2014. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!