Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek majd továbbtanulni?

Hova menjek majd továbbtanulni?

Figyelt kérdés
A problémám az,hogy hetedikben megbuktam az Alsóerdőben,és most a Barossba járom ujra a hetediket.Itt most remekelek,Sport tagozatos vagyok,és 4,3 az átlagom.Történelemből jelenleg 3 vagyok,de most írtunk témazárót amit napestig tanultam,és mindenre tudtam válaszolni,úgyhogy biztos vagyok benne hogy jól sikerült.A gondom az,hogy már most a továbbtanuláson jár az eszem,és jó iskolába szeretnék majd menni.A Kölcseyn meg a Madáchon gondolkozom,a Facultasba nem szeretnék majd menni.Egyrész Jogi iskolába akarok menni,szüleim szerint jó lenne egy ügyvéd nekem,és igazából nekem is tetszik ez az ötlet.Csak mivel buktam,félek hogy így már hátrányba vagyok.Év végére mindenből ötös szeretnék lenni,remélem ez lök majd az esélyeimen.Szerintetek milyen iskola lenne nekem jó?Még Sportiskolába is szívesen járnék.

2014. nov. 20. 23:49
 1/1 anonim válasza:
szia!ODa menj ahová szeretnél :-) Amit szeretsz csinálni :-))
2015. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!