Szerintetek hová menjek továbbtanulni középiskolába?

Figyelt kérdés
Kecelen lakom. Tavalyi évben 43. lett az átlagom ebből minden keményebb tantárgy 4es lett kivéve a matek és a történelem(3). A töri tanárt mára már lecserélték és azóta nagyon is jó vagyok belőle. Már csak matekból vagyok hármas. Szeretem az informatikát. Nagyon! És értek is hozzá. A hardverekhez meg a szoftveres részhez is értek nagyjából. De semmi ötletem sincs,hogy hova menjek továbbtanulni. Én az informatikát tudnám elképzelni,de lehet,hogy van más szakma is ami elképzelhető,hogy tetszene. Gimnáziumba nem szeretnék menni. Várom segítségeteket! Előre is köszi!

2014. okt. 12. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Gimnáziumba nem is tudnál menni, oda csak 4-eseket és 5-ösöket vesznek fel. Menjél szakközépiskolába, oda felvesznek, biztos. Én gimibe megyek, utána az ELTE-re. (ha sikerül, remélem!!!)

De ha lehet, valami közepes erősségű szakközépbe. Neked az való. Mert ilyen jegyekkel még nem lehet téged rossz tanulónak nevezni, hanem inkább átlagos tanulónak. Nem is rossz, nem is olyan jó.

De mondom, ha rám hallgatsz, akkor te egy közepes erősségű szakközépiskolát választasz. :)

2014. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!