Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha májusban érettségizek,...

Ha májusban érettségizek, akkor júniusban tehetek szintemelő érettségi vizsgát?

Figyelt kérdés
jelenleg végzős vagyok egy középiskolában, és közgazdaságtani osztályba járok. Viszont most tudatosult bennem hogy andragógia szakra szeretnék menni az egyetemen. Ehez viszont kell legalább egy emelt szintű érettségi, viszont nekem csak a közgazdaságtanból lesz, ugyanis csak ezt vettem fel faktra. Érdekelne, hogy ha májusban leérettségizek, akkor júniusban már tehetek-e szintemelő érettségit valamely tantárgyamból.
2014. nov. 22. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Júniusban nincs érettségi. Az emelt szintű érettséginek meg nem feltétele a fakt, van 5-6 hónapod felkészülni.
2014. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy vizsgaidőszakban nem tudsz ugyanabból a tárgyból
2016. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a következő vizsgaidőszakban tudsz szintemelőre

menni

2016. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!