Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Cisco CCNA val jól lehet jarni?

Cisco CCNA val jól lehet jarni?

Figyelt kérdés

Az egyetemek/foiskolak nevettsegesek, megszabjak mid legyen pl erettsegi 5 os mindenbol, nekem meg csak most jott meg az eszem, de elore akarok haladni, nem vissza. Szoval az egyetemek meg foiskolak nem nyerok nekem, raadasul annyi evet nem akarok elpazarolni.


Van itt ez a Cisco tanfolyam, 1-2 ezer font lenne, nem kernek semmit, barki mehet, de nem tudom, hogy megeri-e, mert ugyan a Cisco neves ceg, de mennyi az esely arra, hogy el tudnek helyezkedni vele?

A masik meg, hogy ennek is vannak szintjei, CCNP vagy micsoda... erdemes azokat is megcsinalni?



2014. nov. 23. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyan még nem dolgozom a szakmában de jövőre fogom elkezdeni és már pár hónap ccna-t tanultam. Elég komoly maga a cisco de azt még egyéb hálózati ismeretekkel nem árt kiegészíteni. Legalább is itt magyarországon úgy van hogy a cisco CCNA csak előny vagy elvárás egy munkánál de attól még nem árt tudnod dolgokat. Én pl most 2 éves Informatikai hálózatépítő és üzemeltető képzésre aminek a keretein belül ccna-t is kapok. Már az is elég lehet, meg ahogy látom Angliában laksz. Erre nekem egy szakmabeli ezt írta.


"Igen kulfoldon, itt konnyu elhelyezkedni szarnak a diplomara, CCNA CCNP egy kis szakmai gyakorlat de az sem anniyra fontos, de akkor alulrol kezded de mindegy.. Angol menjen tarsalgas szinten legalabb"


Azt mondta kezdőfizu éves szinten kb 40 000 font körül van de keress pár állásajánlatot és nézd meg mit kérnek a munkaadók.


Ha megvan a CCNA és dolgozni fogsz és tetszik akkor persze később leteheted a CCNP-t de az majd több év tapasztalat után. Mert ez olyan lenne mintha még jogsid se lenne semmire de rögtön a pótkocsis teherautóról akarnál levizsgázni.


Szóval a CCNA is jó dolog már magában is szóval nézz szét. De ha nincs sok közöd az informatikához akkor lehet nem lesz egyszerű menet. Ugye az a hozzáállás hogy én ezt fogom csinálni mert ezért sokat fizetnek de azt se tudom mi az nem sokszor működik.


Sok sikert hozzá!

2014. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!