Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programozó szeretnék lenni....

Programozó szeretnék lenni. Hol érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Természetesen utánanéztem és három intézményt találtam. Egyik a BME VIK mérnökinformatikus, amiről sokan mondják, hogy nagyon szivatnak és nagyon nehéz elvégezni, hiába jó valaki. A másik az ELTE IK programtervező informatika, amiről meg azt hallom, hogy túl elméleti, alig programoznak. A harmadik pedig az OE mérnökinformatika, amit pedig sokan szídnak, meg azt mondják, hogy nem sokat ér az a diploma amit ad. Hol lenne érdemes továbbtanulni? Illetve fizika mennyire kell hozzá a matek mellett?

2014. nov. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vik ről van tapasztalatom. szerintem általában korrektek, azt szokták visszakérni amit leadnak/ benne van a jegyzetben. 2 félév fizika biztos van, első szerintem könnyű, második "picit" szarabb, de ha van egy "kis" érzéked hozzá, lazán átmész a tárgyból. szerintem bme-re érdemesebb menni :D
2014. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak pesti egyetem jó, vagy vidéki is? Illetve a mérnökinfó érdekel jobban vagy a proginfó?
2014. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a választ, ment a zöld :D

második: Budapesti vagyok így ez lenne a legközelebb, meg úgy tudom, elég jó diplomát lehet itt kapni. Leginkább maga a programozás érdekel, tehát a hardver része annyira nem.

2014. nov. 23. 20:01
 4/5 A kérdező kommentje:
*budapesti
2014. nov. 23. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
PPKE ITK Pázmány Péter Katolikus Egyetem Mérnökinformatikus szak
2014. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!