Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME mérnökinfóra szeretnék...

BME mérnökinfóra szeretnék jelentkezni alapképzésnek, és utána MBA mesterképzésre a BME-en. Le tudnátok írni, hogy milyen plusz tárgyakat kell felvennem, hogy sikeresen átmenjek a vik-ről a gtk-ra?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy addig még annyi minden változhat, de azért kíváncsi vagyok.:)

2014. nov. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom, előbb az alapszakodon legyél túl, lehet utána a hátad közepére nem kívánod a sulit. Ha egyáltalán meglesz az a mérnökdiploma.
2014. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valahogy ezt nem idevaló válasznak érzem...és szerintem nem a kérdésem megválaszolhatatlan :(
2014. nov. 23. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Pontosan le van írva mik a követelmények. Ebből a 60 kreditből szerintem 20-30-at elvégeznél amúgy is mérnökinfón - a többit szabválként kellene elvégezni.


Viszont nemtudom nézted-e, három év szakmai tapasztalat kell a mba mesterhez.

2014. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Wampa, igen erről a 3 évről már hallottam :)
2014. nov. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!