Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok textiltervezés, szabás-varrás, divattervezés tanulásához?

Figyelt kérdés

Autodidakta módon itthon szeretném elkezdeni fejleszteni ismereteimet, hogy a későbbiekben bekerülhessek a Moholy-Nagy Művészeti Egyetemre, ahová ugye lehetetlen... szóval már most félek!

Az pedig, hogy rajzolgatok, próbálok varrogatni, tervezni, összetenni ruhákat magamtól, sajnos nem elég és elég lassan fejlődök.

Ehhez kérném a segítséget.

Milyen könyvből lehet az elméleti ismereteket megszerezni?

Gondolok itt esetleg olyan könyvekre, amiket egyetemi tanárok írtak, stb. (tehát nem ilyen nagymamáknak javasolt varrjunk együtt otthon! könyvekre lennék kíváncsi)

Előre is köszönöm érdemi válaszotok!


2014. nov. 26. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne hogy az ilyen könyvekhez a könyvesboltokban hozzá lehetne jutni; valszeg tudni kell hogy hol keresd őket. Én a helyedben írnék egy emailt a MOME ezen a szakon tanító tanárának és megkérdezném. Biztosan fognak örülni hogy valaki ilyen lelkes és segítenek. Ráadásul a MOME a felvételire felkészítő tanfolyamokat is szokott indítani.
2014. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, ez egy elég jó ötlet! Igazad van, remélem segítőkészek lesznek velem.

A tanfolyamokkal nekem egyedül az anyagiak nem megoldhatók, egyenlőre..

Köszönöm válaszod!

2014. nov. 27. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!