Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes érettségi...

Szerintetek érdemes érettségi után pénzügyi területen tanulni? Mi a véleményetek erről az iskoláról?

Figyelt kérdés
Nos most kezdek el egy esti gimit az Infoblokknál 2év múlva érettségizek,aztán szeretnék letenni egy komoly szakmát ami ténylegesen érdekel és amiből komoly karriert tudok kihozni és persze anyagi hátteret. Nos Pénzügyi területen szeretnék dolgozni így ezáltal egy pénzügyi számvitel ügyintéző szakmát szeretnék elsősorban letenni aztán továbbiakban egy banki szakügyintéző szakmát közben nyelvvizsga. Nos ezt az egész szakmát ezt a Mua iskolában azaz a Magyar üzletemberképző szakiskolában szeretném letenni. Jelenleg 20éves vagyok szerintem nem vagyok ezekkel a tervekkel elkésve sőt ezek azok a tervek célok amikkel egy új életet szeretnék kezdeni. Persze idővel ehhez hozzájönne még az is hogyha sikerül és az úr is úgy akarja egy kisgyermeket örökbefogadni egy árvaházból. Persze ez a gyerekválalás ez már más téma nem ide való téma. Nos a kérdésem adott . Konkrét komoly válaszokat kérnék véleményeket. mindenkit meghallgatok hiszen aki ideír nekem és válaszol ő is meghallgat egyrészt mert elolvassa a kérdésemet.
2014. nov. 30. 23:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!