Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatika vagy Villamo...

Koboldgn kérdése:

Mérnökinformatika vagy Villamos mérnők (BME)?

Figyelt kérdés

Én inkább gyakorlatiasabb ember vagyok ezért azt hallottam hogy a Villamos mérnöki szak nekem jobb lenne mivel ott több a gyakorlat de az automatizálás érdekel és nem tudom menyire jó hozzá a villamos mérnők.

Mert azt tudom hogy mérnők infó alapszak után lehet tanulni automatizálást.



2014. dec. 3. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen villamosmérnök.
2014. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mérnök info. Az AUT tanszéken meg szakirányozhatsz.

Jobban is keresel majd vele.

2014. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én az infót gyakorlatiasabbnak érzem. Infón több a programozás,a villany meg olyan elméleti, hogy csak na.

Automatizálás az inkább villany enyébként. Van irányítástechnika szakirány. Szóval, ha az érdekel, akkor villany. Egyébként olyat is lehet, hogy infó alapot végzel és csak msc-n mész át villany, irányítástechnikára, igazából az sem feltételnül rossz.

2014. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!