Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matematika tantárggyal gondjai...

Matematika tantárggyal gondjaim vannak?

Figyelt kérdés

Na, az a helyzet, h végzős vagyok középsuliban, és csak a matek dogáknál már az elején leblokkolok, nem tudok normálisan gondolkozni, meg izgulok végig. Már tavalyi tanévben is volt ien.:( Sztetek ezt a problémát hogyan tudnám megoldani ?

Részben emiatt van csupán 2 db kettesem, meg egy 1-es tz-m.:/



2014. dec. 5. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ne izgulj. Én vizsga közbe már nem szoktam izgulni, csak előtte. Valahogy próbáld megnyugtatni magad. Hogy nem is olyan nagy baj, ha rosszul sikerül, lesz még lehetőség javításra, de azért jó lenne néhány pontot összeszedni.
2014. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rutin lazává teszi az embert. Ha sok feladatot oldanál meg otthon, nem csak a háziakat? Szerintem segítene.
2014. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!