Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FONTOS! Mi a véleményetek a...

FONTOS! Mi a véleményetek a veres pálné gimnáziumról az Eötvösről és a toldyról? (Budapesten)

Figyelt kérdés

Milyen a közösség,mennyire színvonalas

es milyenek q tanárok???

Előre is köszi:-)



2014. dec. 12. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A Veres Palne nekem nagyon tetszett kivulrol. Jol nezett ki a diakelet,meg minden. Elszomoritott, hogy az egyik ismerosom osztalya elegge klikkes, ugyhogy o utalja. Hat nem tudom. Tanarok kozul1-2 nagykepunek tunt, ee nagyon kedvesek voltak.

En az Eotvosbe jarok elokeszitore, es nekem nagyon tetszik. 3bol 2 tanar kedves, a harmadik is az lenne, csak ahogy lattam azokkal szimpatizal,akik mindent nagyon jol tudnak... Ahogy hallottam a kozosseg semaz a kikozositos, meg akik a legszurkebb kisegerek, azoknak is van helyuk. Mindenki nyitott. Amikor nyilt napon voltam meg meg is kerdezek,milyen volt az ora, hogy tetszett, melyik sulit irom elsonek stb. Szoval csak pozitiv velemenyem van rola :) A harom suli kozul ez a legszinvonalasabb.

A Toldyt sajnos nem tudom:(

2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Toldy és az Eötvös messze a Verespálné fölött van, szerintem azok közül válogass. Mind a két iskolából ismerek több embert is, nagyon értelmesek mind.
2014. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

Ki fog idén ezeknek a hatosztályos menni???

2014. dec. 13. 15:25
 4/8 anonim válasza:
Az Eötvöst ajánlom. Fantasztikus a közösség, a legtöbb tanár is jó, hatosztályosban az első két év kifejezetten nyugis, később nehezebb lesz, de még így is elviselhető, és a hétköznapok nem csak a tanulásról szólnak.
2014. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én négyosztályosba mennék :)
2014. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bogi11 ***** válasza:
Érdeeklődnék, hogy a Veres Pálnéval mi a probléma? A6 évfolyamos képzés érdekelne.
2015. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs vele probléma, csak a többi jobb.
2015. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, engem az Eotvos nem nagyon fogott meg... En vpg-s vagyok es nagyon szeretem. Csak ajanlani tudom. Az meg h klikkes egy osztaly, az nem a suli, hanem par ember hibaja. Birom amikor olyanok nezik le a sulit, akiknek fogalmuk sincs, milyen...
2015. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!