Gondod okozhat az, hogy kétszer is műtve volt a térdem, ha rendőr szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
első műtétnél helyre rakták a térdszalagokat, azokat 3 csavarral rögzítették. Második műttnél eltávolították a csavarokat, de az egyik beletört, így a menete a csontban maradt. A térdelés nehezen megy azzal a lábammal, mert soká vették ki a csavarokat, így a csont kicsit deformálódott, a heg pedig még érzékeny. Utolsó műtétem 1,5 éve volt. A térdeim ezen kívül jól működnek.
2008. aug. 17. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen sajnos gond lehet. Ugyanis ha jól tudom a rendőrtisztin van egészségügyi alkalmassági és ott pl csinálni kell különböző gyakorlatokat is. Vagyis nem elég egészségesnek lenni, jó állóképességgel kell rendelkezni. Szerintem nézz utána mik a feltételek, kezd j el gyógytornára járni,hogy megtanuld hogyan terhelheted a térded és eddzél sokat. S amikor késznek érzed magad fuss neki.:))))))))))
2008. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy távoli ismerősöm,aki szintén ilyen gonddal küzdött,és ő is az RTF-re szeretett volna menni..

Tényleg van egy ilyen alkalmassági vizsgálat,ami elég kemény szokott lenni,ő rengeteget küzdött azért,hogy felvegyék,eljárt edzeni,persze csak óvatosan..

Én csak azt tudom javasolni,hogyha tényleg komolyan gondolod,akkor vágj bele,de nagyon vigyázz a térdedre nehogy baj legyen

Nem lehetetlen,neki sikerült is az alkalmassági,csak aztán visszadobták...

Sok sikert,menni fog!:)

2008. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!