Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőbb éves BME mechatronikai...

Felsőbb éves BME mechatronikai mérnök szakos hallgatók! Tudnátok írni privátban?

Figyelt kérdés
Tavaly mechatronikát jelöltem első helyre, de sajnos nem volt elég pontom. Jelenleg villamosmérnöknek tanulok. Úgy érzem, hogy nekem inkább a gépészkar lenne való. megpróbálnám mégegyszer a mechatronikát meg az energetikán is gondolkoztam (oda lett volna elég pontom, csak februárban még nem jutott eszembe megjelölni). Még nem tudom, melyiket válasszam vagy maradjak-e inkább a helyemen. Lenne egy pár kérdésem a képzéssel kapcsolatban. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. dec. 14. 13:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!