Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 8 általános után...

Szerintetek 8 általános után jó döntés fodrásznak elmenni?

Figyelt kérdés

5.o.:kitűnő

6.o.:kitünő

7.o. most az vagyok,de most tuti nem lesz az... sztem most 4-es..



2014. dec. 17. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél fodrász lenni, akkor jó döntés. Bár még ráérsz rajta gondolkozni egy kicsit.


(Amúgy 5,0-ról 4,5 alá rontani egy év alatt az nem szép dolog. Tessék szépen hajtani a jelesre, nem hogy „most 4-es”. Micsoda hozzáállás ez?! Persze 7.-ben jönnek új tárgyak, így kitűnőnek maradni nem könnyű, de nem kell mindjárt mindenből rontani.)

2014. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
16 évig tanköteles vagy. Szóval Úgyis kell menni középiskolába
2014. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem érettségi után
2014. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenne leérettségizned, és utána menned fodrásznak ha azt szeretnéd.


Próbálj törekedni az ötösre, de ha nem sikerül el ne ásd magad.. Rengeteg gyermekben tör meg pár dolog emiatt.

2014. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, túl sok a fodrász...
2014. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez mit keres a szókarozás-játékok témakörben? :D


Egyébként inkább keress valami jobb szakmát, túl sok fodrász van már.

2014. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De én nem ilyen fodrász lennék hogy levágom a hajad azt cső... Hanem mesterfodrász.. És tudom kell érettségi...
2015. febr. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!