Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogosítvány megszerzése....

Jogosítvány megszerzése. E-learning. Némivel egyszerűbben kivitelezhető, de van annyira hasznos, mintha az órákra mennék?

Figyelt kérdés
Az egyik autósiskola hirdeti, hogy e-learning-re is van lehetőség. Valakinek esetleg van már tapasztalata? vagy inkább érdemes ott lenni az órákon?
2014. dec. 19. 12:10
 1/1 anonim válasza:
Érdemesebb ott lenni az órákon, ez tapasztalat. Én e-learning-el tanultam, és mire odakerültem, hogy vezessek, a Kresz-ből szinte alig tudtam valamit, pedig mindent végigolvastam és megtanultam. De mivel az online tanfolyam nem kéri rendesen számon, inkább csak megtanulod a kérdést és a választ, így nem kapsz valódi tudást, persze a vizsgán át tudsz menni elsőre. De ha úgy gondolod, hogy neked elég, ha vezetés közben tanulod meg a Kreszt, akkor hasznos, mert gyorsan lehet vele végezni, míg a rendes tanfolyam hosszan eltart.
2014. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!