Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (SÜRGŐS! ) Ha, már elküldtem...

(SÜRGŐS! ) Ha, már elküldtem az E-felvételit, van lehetőségem, egy új szak megjelölésére, a régi törtélésre?

Figyelt kérdés
Most adták ki az új szakokat, de én már elküldtem a jelentkezést az E-felvételivel. Ha csinálok egy újat, és megint elküldöm a hitelesítő lapot, nem írják felül az előzőt?
2010. febr. 2. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem max. módosíthatod a sorrendet De nem hiszem hogy újat lehetne küldeni
2010. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez cink. Ezért nem kell elküldeni jan. 30 előtt. Mostmár csak módosíthatsz, azt is csak egyszer. Sajna ez van.
2010. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgyértem sorrendet módosíthatsz. Bocs,ez kimaradt. :$
2010. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hm...én úgy emlékeztem, h lehet új hitelesítő lapot küldeni. (Persze csak a határidőig, utána már csak sorrendmódosítás, az is csak egyszer). De felvin minden le van írva, böngészd át még egyszer. Ha nem találsz választ a kérdésedre, akkor hívd fel az OKM-et, vagy biztos van a felvinek is vmi telefonszáma, ahol lehet kérdezni.

Inkább járj utána, mert lehet, h rossz választ adnak a kérdésedre, aztán meg szidhatod magad, h ismeretlenekre hallgattál.

2010. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2010. febr. 2. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

[link]

Itt van egy olyan, h "E.-felvételi lépésről lépésre (bemutató). Ebben is (illetve ha belépsz az e-felvibe, ott a hitelesítésnél ír csomó infót. Oda van írva az is, h ha hitelesítetted a dolgokat és utána változtatsz, akkor újra kell csinálni a hitelesítést. Utána pedig le van írva, h ha már elküldted a hitelesítő lapot, akkor a módosításokat tartalmazó lapot is el kell újra küldeni.

Ezek szerint jól emlékeztem:)

Amúgy ajánlom, h ha vmit használsz, akkor mindig olvasd el, ami le van írva....

2010. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!