Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyiket kéne...

Szerintetek melyiket kéne választanom? Mire kéne mennem?

Figyelt kérdés

Három éve biztos vagyok abban, hogy orvosira szeretnék menni. De most elbizonytalanodtam, mert csak azt olvasom róla, hogy rettenetesen nehéz ráadásul még sok idő is.

Most a fogorvosi is az eszembe jutott, mert rövidebb a képzés, de ez meg annyira nem vonz. A kémia ami régebben nem nagyon érdekelt mára a kedvencem és sokkal szívesebben tanulom mint a bioszt, szóval a gyógyszerészetin is gondolkodom. Csak a számítások annyira nem mennek jól...:/

Ti melyiket ajánlanátok? A gyógyszerészeti mennyire nehéz az orvosihoz képest?


legjobban azért még mindig az orvosi vonz, de szerintem nem leszek képes elvégezni még ha fel is vesznek :'(



2014. dec. 22. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem vonz a fogorvosi, oda ne menj. Az sem könnyebb, sőt. Az első 2 év a legnehezebb, amely kb. ugyanaz általános és fogorvosin is, csak a fogorvosin még van pár tárgy mellé pluszban. A gyógyszerészeti más jellegű, nekik a kémia a kritikus pont. De ha szereted, akkor ez nem lehet gond. Viszont a számítások is nagyon kellenek ott. Az orvositól se az tartson vissza, hogy azt hallottad, hogy nehéz. Nehéz, persze, de meg lehet csinálni. Inkább azon gondolkodj, hogy miként tudod magad jobban elképzelni, orvosként vagy gyógyszerészként? :) És végül oda menj, amelyikről úgy érzed, hogy szívesen csinálnád.
2014. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!