Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még van ez az utolsó évem az...

Még van ez az utolsó évem az iskolából, aztán egyetemre kell mennem, vagy szakmát választanom. Mit ajánlanátok? (folyt lenn)

Figyelt kérdés
Szóval...annyit magamról,hogy olyasmit szeretnék csinálni amivel sokat járkáljak,nem szeretek egy helyen ülni(pl:iróda..)Ha lehetséges ne kelljen hozzá sok matek meg kémia...a többi jöhet.Remélem tudtok segiteni!
2010. szept. 23. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:

idegenvezető, de az meg nem egyetemi képzés.

de sokat járkálhatsz .

turizmus- vendáglátós már így is nagyon sok lesz, mire végzel, bár szerencséd lehet, meg jó lehet később.

tanárként is járkálhatsz, órán, magyarázás közben, meg mikor mész az osztyálba... :)


Meg akárhol, enm tudom mekkora járótérre gondoltál :)

2010. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát a turizmusról elgondolkodók,tanár viszont nem leszek mert nem akarom tönkre tenni az idegeimet.

és járótér lehet nagyobb is...de amugy köszi a választ.

2010. szept. 23. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
az egyetemmel mindenképp jobban jársz mint bármilyen más alacsonyabb rangú képzéssel.
2010. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Vagy nem, mivel már mindenki egyetemre akar menni. Én is oda fogok, bár (nem vicc) géplakatosként is kereshetnék ugyanannyit, sőt, könnyebb lenne az elhelyezkedés is.
2010. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy diplomás munkanélküli szeretnél lenni, vagy csak simán munkanélküli.

Ezekhez egyelőre még nem kell sem matek, sem kémia. De ki tudja mit hoz a jövő.


Komolyabban, én egy szakmát tanulnék.

Egyetemistákkal már Dunát lehet rekeszteni.

Én is az voltam valamikor, és kamionsofőrként dolgoztam le az életem nagy részét.

Ha valóban sokat szeretnél járkálni, ezt neked is ajánlom.

Változatos és jó munka. És jól is lehet vele keresni. Főleg ha egy idő után saját lábadra állsz.

2010. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem,köszi szépen a válaszokat,majd még átgondolom mit fogok csinálni...
2010. szept. 24. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdés,hogy fiú vagy vagy lány. Ha fiú akkor én mindenképpen valami szakmunkát választanék pl. kőműves, burkoló, festő, villanyszerelő, asztalos. Ezekkel mászkálhatsz amennyit akarsz és nagyon jól lehet vele keresni. Elég hiány van normális szakemberből és ha te szépen és jól dolgoznál nagyon gyorsan híred menne és sokan hívnának. Fárasztó és piszkos meló,de a magad ura lehetsz.

Ha lány vagy akkor területi képviselő vagy tanulj meg egy nyelvet nagyon jól és rengeteg kapu megnyílik előtted.

2010. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyetem, mert művelődik az agy, és ha nincs munka is jobban elboldogulsz majd pl vállakozás stb.
2010. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt azért nagyon nem mondanám a mai egyetemistákra, hogy művelt agyuk lenne.

TISZTELET A KIVÉTELNEK

2010. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!