Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok az ÓVODAPEDAGÓGU...

Mit gondoltok az ÓVODAPEDAGÓGUS szakról? Van értelme, el lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Sopronban tanulok óvodapedagógusként,másodéves vagyok.Sokan mondják,hogy kissé nehéz elhelyezkedni,de ez szerintem nem így van.A félévek alkalmával vannak 2-3 hetes területi gyakorlatok,amely jó lehetőséget nyújt arra,hogy ahol gyakorlatozol később akár ott dolgozhass.Én ahol nyáron voltam 2 hetet,azt mondták ha végzek,nagyon szívesen várnak majd.Februárban szintén ott fogok tölteni 3 hetet.Szóval ha nem zavar az alacsony fizetés,a gyerekek szeretete miatt,amiatt mert szép ez a szakma,ezek miatt választanád a szakot akkor nagyon ajánlom neked!:) 20/L
2014. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kicsit off:

első!

Melyik egyetem ez? Én az ELTE-n tanulok óvodapedagógiát, szintén másodéves vagyok, de 1 hét van számunkra/ fél év. :O


amúgy a kérdésre válaszolva: a felelősség ami utána vár nagyon nagy. Elhelyezkedni könnyű vele, nagyon sok hirdetés van óvónőknek mind állami, mind magán szekcióban.

2014. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amennyiben elhivatottnak érzed magad és érdekel ez a korosztály, úgy van értelme ezt a szakmát választanod. Ahogy írták mások is, elhelyezkedni viszonylag jól lehet vele (Budapestről tudok nyilatkozni). Valóban hatalmas felelősség e hivatás és tényleg kell szeretni az ilyen korú gyerekeket ahhoz, hogy valaki képes is legyen velük dolgozni és állandóan képezni is magát a területen belül. A fontos elméleti tudás mellett a tapasztalat és gyakorlat teszi igazán jóvá az óvodapedagógust, aki emellett képes a gyerekek nyelvén érteni. Szóval, ha úgy érzed ez Neked való, akkor hajrá hozzá!

2014. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!