Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus szaknak...

Gazdaságinformatikus szaknak van értelme?

Figyelt kérdés
érdekel ez a szak viszont sokat nem tudok róla, ha valaki felvilágosítana hogy milyen és hogy miről szól illetve munka szempontjából milyen? (google-on már néztem és felvin is de nem lettem sokkal okosabb)

2014. nov. 27. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Van. De percek kérdése, mikor érkeznek a károgók.
2014. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?
2014. nov. 27. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég kettős alapból a szak természete. Vannak akik az IT-ben helyezkednek el vele, például fejlesztőként, vannak akik a gazdasági irányba húznak és inkább valami ilyesmi helyre mennek dolgozni. Nem olyan dolog a munkakeresés, ahogy sokan képzelik, hogy x szakkal csak x helyre mehetsz dolgozni. Hallottam én már faipari mérnök könyvelőről is.


Szerintem megéri, egyetemtől függetlenül bent van a legértelmesebb szakok között. Van ennél jobb végzettség is sok, de szerintem a mai egyetemi képzések legalább 70%-ánál élből jobb.

2014. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha a matek megy jól akkor milyen szakot ajánlanál?
2014. dec. 5. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak annyit tudok valakiről, hogy matekból jó, akkor semmti sem ajánlanék neki, mert ez így elég kevés. Matektanártól kezdve könyvelőig minden lehet, csak az a kérdés, milyen más érdeklődése van.
2014. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De mi az hogy nem megy jól? Egyetemen elölről kezdik, nem egy nagy was ist das. Egy középszintű érettségit meg tudsz írni 80-85% fölött? Ha igen, akkor valószínűleg menni fog, max 1x megbuksz, de ha nem épül rá semmi, akkor nem para. Ha deriváltál már, esetleg integráltál is, akkor meg lényegesen sok újat nem fogsz hallani.
2014. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó: jól megy és nem nem megy jól
2014. dec. 5. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, félreolvastam.
2014. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van értelme! :D De ezt előttem már nagyon szépen elmagyarázták, szóval, ha nem bánod linkelem. Olvasd el a harmadik választ. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2015. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!