Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre vagy főiskolá...

Melyik egyetemre vagy főiskolára jelentkezzek?

Figyelt kérdés
9. osztályos gimnazista vagyok. A következő évben fakultációt kell választanom. A nyelvek jól mennek (angol, orosz, latin), szeretem a bioszt, a fizikát, kémiát és a művészeteket. Tudnátok-e abban segíteni, hogy hova lenne érdemes jelentkeznem érettségi után? Olyan pályát szeretnék választani, amivel könnyen tudnék munkát találni és viszonylag jól lehet vele keresni. Minden segítséget előre is köszönök!

2014. dec. 29. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán azt kellene eldöntened, mit dolgoznál később.
2014. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem tudom...
2014. dec. 29. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne evvel foglalkozz még. Nagyo gyerek vagy, hisz azt se tudod, mi érdekel, a mai magyar munkalehetőségekkel meg láthatóan nagyon nem vagy tisztában. A legjobban akkor jársz, ha a nyelveket kőkeményen tanulok és valami infós/mérnöki szakkal lelépsz külföldre.
2014. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!