Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnök vagy közlekedésmé...

Landgabor kérdése:

Gépészmérnök vagy közlekedésmérnök? A statisztikák szerint a gépészmérnököket keresik jobban egész Európában, de egyik ismerősömék (vállalkozó) mostanság kerestek közlekedésmérnököt és a pályakezdők nem álltak szóba vele havi 1 millió alatt.

Figyelt kérdés

Idén érettségizem és ezért érdekelne a téma , láttam voltak régebben hasonló kérdések de azok kb 1 évesek vagy több.

Gépészmérnöki szakra előre láthatólag az Óbudai Egyetemre tudnék bejutni, közlekedésmérnökire pedig a BME-re persze feltételes.

Előre is köszi a válaszokat :)



2014. dec. 31. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gépésznek tanulok, elég univerzális szak, ha nézel állás hirdetést azt látod mindig hogy mechatronikai mérnök vagy gépészmérnök, járműmérnök, vagy gépészmérnöki diplomával vesznek fel. De ha közlekedés akkor már inkább járműmérnök.
2014. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én is így láttam csak ismerős felkeltette az érdeklődésem. köszi :)
2014. dec. 31. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Pályakezdőként havi 1 millió még protekcióval SE. Azért nem kell mindent elsőre elhinni.

Jelenleg tény, hogy gépészmérnökként jobbak az esélyeid.

2014. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is csodálkoztam azért kérdeztem , köszi .
2014. dec. 31. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!