Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser elhelyezkedh...

Műszaki menedzser elhelyezkedhet pénzügyi pályán?

Figyelt kérdés

A műszaki menedzser ugyanis választhat pénzügyi menedzsment modult is. Ezek elvégzése után milyen pozíciót tölthetnek be pénzügyi pályán?


Köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 31. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, én pénzügyi pozícióra csak olyat vennék fel, akinek szakirányú végzettsége van. Nem olyat, aki valami modult elvégzett egy tök más beállítottságú szakon.

Legalább valami tinglitangli főiskoláról van szó?

2014. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BME-ről lenne szó.
2014. dec. 31. 18:21
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne...főleg, hogy utána lehet csinálni pénzügy msc-t. Kérdező, azóta jutottál valamire ezzel kapcsolatban? :D
2017. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pénzügy msct gazmennel és pénzügy számvitellel lehet! És én is inkább szakirányút vennék fel (pénzügyest de legalább egy közgázost). Egyébként pénzügyi pozíciókhoz elvárt "némi" számviteles tudás is.
2017. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!