Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Európai Uniós pályázatíró és...

Európai Uniós pályázatíró és ráépülő projektmenedzser tanfolyam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az EFEBnél találtam ezeket, mindkettő távoktatásos (munka mellett most ezt preferálom), maximum 3-3 hónapos képzési idővel, ráadásul nem is olyan drágák még szerintem. Már van egy diplomám, jelenleg szakmabeliként dolgozom (lekopogtam), de mivel most nyáron végeztem el a főiskolát, és fiatal vagyok, még bennem van, hogy tanulnék. Ezek a tanfolyamok érdekelnének is, és pont olyanok, amilyeneket keresek - nem többévesek (olyat most nem szeretnék).

Ezeknek némi hasznát is látom, még akkor is, ha csak tanusítványt adnak.

Van olyan köztetek, aki elvégezte valamelyiket vagy mindkettőt? És szerintetek érdemes elvégezni őket?

Megj.: aki azzal jön, hogy inkább nyelvet tanuljak... az is tervben van. :) (Angol, olasz, a nyelvvizsgám nem ezekből van, de minimum egy alapot ezekből is szeretnék.)


2015. jan. 1. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!