Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet úgy érettségiznem...

Lehet úgy érettségiznem informatikából, hogy gimnáziumban csak 1 évig tanultuk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, bár nekem azt mondták olyat cèlszerű választani amit legalább 2 èvig tanultál. De kérdezd meg az informatika tanártól a suliban.Èn is infóból èrettsègiztem, èn 3 èvig tanultam. Csak akkor vállald be ha betudod hozni a lemaradást.
2015. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van hozzá, de a tudást nem kaptad meg.

Ha korábbi évek érettségijét szintidő alatt megoldva-kijavítva arra jutsz, hogy ez mégis menne neked, akkor jelentkezhetsz, de csak arra alapozva, hogy mondjuk abban az egy évben jó jegyed volt, ne. Az érettségi követelmény ugyanis egységes, és egy év tanulás nem elég hozzá (ha csak nem speciálisan magas óraszámban, pl. AJTP 0. év)

2015. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, lehet, de nem lesz könnyű. Persze attól is függ, mit akarsz, a kettest nem nehéz megszerezni informatikából, de a jó jegyhez biztosan nagyon sok önálló tanulás kell.
2015. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!