Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes manapsá...

Milyen szakmát érdemes manapság tanulni? Amit néhány év mulva még keresni is fognak?

Figyelt kérdés

a dajkaképző jó?azzal lehet bölcsödébe menni?

nem sok minden van ami engem nagyon érdekel.legfőképp a rajz,a matek és a kisgyermekek,legfőképp a csecsemők.

így hát gondoltam a lakberendezőre,csecsemőgondozóra,baby-sitterre,dajkaképzőre és egyéb ilyesmi.mit érdemes?mennyit lehet ezekkel keresni?ti mit ajánlanátok ami jó,keresett és még nagyjából meg is fizetik?


2010. febr. 5. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha megy a matek csakis olyanra menj,ahol az kell

pénzügy-számvitel,könyvelés,stb...valami gazdasági szak(ma)

2010. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

most néztem a szakács szakmát.imádok főzni is:)

lehet levelezőn 10. évfolyamot végezni?

2010. febr. 5. 14:18
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy esti tagozaton?
2010. febr. 5. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
levelezőn szakács :D na az a nem semmi.. xD
2010. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lehet távoktatásban szakácsot,de én nem arra gondoltam,hanem arra hogy 10. évfolyamot lehet e levelezőn vagy estin.lehet én fogalmaztam az elöbb rosszul :S

sorry

2010. febr. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!