Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szobafestő vagy gumijavitó...

Szobafestő vagy gumijavitó tanfolyamra menjek? Melyik mennyit keres? Melyikkel tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 19:15
 1/2 anonim válasza:

A kocsin 4 kerék van, egy lakásban van 5-6 helység :)

A kerékcsere kemény munka és hidegben is sok helyen odakint végzik...

2015. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gumis műhelyekbe felvesznek szerintem autószerelőket is. Bár azért nincs annyi gumiszerelő műhely hogy egymás kezébe adogatják az állásokat, viszont ha van állásod akkor télen-nyáron van munka.

Festő szakmával egyszerű elhelyezkedni de télen nincs munka.

Látod még 4 óra sincs de én itthon vagyok, sőt egész nap itthon voltam mert nincs munkám, egyébként 5-ig dolgoznék. Ja igen!..festők napi 10-12 órát dolgoznak, de szerencsére 12 órához még nem volt szerencsém. Választási lehetőség nincs, ha a főnök azt mondja h napi 10 óra akkor az annyi.

Festőként 500-700 forintot tudsz keresni óránként.

-Egy festő-

2015. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!