Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőr szeretnék lenni, meg...

Rendőr szeretnék lenni, meg is van hozzá a fizikai adottságom a fizikai felvételihez azt kivéve, hogy nem merek kötélre mászni. Csinálnak ilyet a rendőrök szakközépben?

Figyelt kérdés
Igazából semmi magasban történő dolgot nem birok, ezen kívül a kézen-; és fejenállástól, szekrényugrástól is félek, 12 év alatt nem tudtam legyőzni félelmem.

2015. jan. 6. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
nem szertornázni mész oda :D egyébként végig lehet csinálni egy rendőrsulit úgy is, ha nem tud az ember kötelet mászni, de nem szívlelik, ha valaki nekiáll nyávogni, hogy ő ezt nem meri. hozzá kell tennem, hogy én is tériszonyos vagyok, sokszor féltem a magasban, de még megvagyok. ha félsz, akkor is mutasd határozottnak magad, aztán ha egyszer meg merted csinálni, rájössz, hogy nem is olyan félelmetes ez az egész
2015. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!