Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME vagy BGF? Gazdaságtudomány...

BME vagy BGF? Gazdaságtudományi karról lenne szó, ezen belül kereskedelem és marketing illetve a gazdálkodás és menedzsment között gondolkozom. Melyikre érdemesebb menni, hol jobb az oktatás színvonala?

Figyelt kérdés
tudom, hogy a BCE a legerősebb, de oda nagyon sok pont kell, ahogy elnézem
2015. jan. 6. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább BME. Bár egyik intézményt sem ismerem személyesen, ismerőseim jobban nyilatkoztak a BME-ről. Egy állásinterjún is jobban mutat (sajnos ez számít) illetve nagyobb valószínűséggel tudsz ott megismerni több olyan embert, akiknek az ismeretsége később is hasznos lehet. Szerintem.
2015. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én BGF-en járok kereskedelem és marketingre! Imádom! Nagyon jó iskola, rengeteg lehetőség. Csak ajánlani tudom, és a felsőbb évesek úgy nyilatkoznak, hogy nem olyan nehéz az elhelyezkedés. Kereskedelem és marketing szak szempontjából szerintem a BGF vagyis leginkább a Külker elismert azért eléggé. Sok cég jön ki előadást tartani stb. Nem rossz itt sem a kapcsolat rendszer. ;) Szerintem a döntő a szempontodból az, hogy számít-e neked az, hogy egyetem vagy főiskola, mert a papírod ugyanaz lesz, mint két helyen. (Nem lesz erősebb a diplomád a BME miatt... Ott a műszakisokat nyomják úgy is.)
2015. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!