Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZE (Győr) vagy PE (Veszprém)?

SZE (Győr) vagy PE (Veszprém)?

Figyelt kérdés
Üdv! A két egyetem között szeretnék dönteni. Gépészmérnök szakra mennék. Győr az Audi miatt vonz mert hallottam, hogy lehet menni gyakorlatra, és ha jó az ember fel is veszik egyetem után, külsősként pedig nem igazán lehet bejutni oda (ha nem voltam ott gyakorlaton vagy nincs ismerősöm.) Plusz, állítólag gyakorlatias az oktatás, és az audi is támogatja a sulit. Viszont Győr messze van nekem ezért kollégium vagy albérlet kellene, Veszprém pedig közel van nem kellene se albérlet se kollégium. Érdemes lenne-e csak az audi miatt az SZE-re menni vagy annyival nem jobb a PE-nél, hogy érdemes legyen kolit vagy albérletet fizetni? Melyikben színvonalasabb az oktatás, milyenek a tanárok, a közösség stb.? Előre is köszönöm!

2015. jan. 7. 00:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nyilván a SZE-s diploma sokkal többet ér.DE épp ezért nagyon nehezen adják.Ide nem elég az ha okos meg szorgalmas az ember.Kő kemény szívatás van.
2015. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%
Arra nem válaszoltam,hogy milyenek a tanárok: 5-ből 3 szemét.
2015. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert végülis a Pannonon nem szívatnak az tök könnyű... amikor a matek vizsga olyan hogyha a feladat hibátlan akkor 6 pont ha van bent egy hiba 0 tányleg full lájti ajánlom mindenkinek
2015. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
23%

@3

Az nem szívatás


(:

2015. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki, ajánlom figyelmedbe aztán utána mondj véleményt :D
2015. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

@5

Amiről Te beszélsz az egyszerű szigorúság.A szívatás teljesen más.Pl.: Reggel 6-kor vagy 6:30-kor vannak a zh-k.Mondván hogy máskor nincs hely.Aztán ha bemész délután 4-5 körül,azt látod,hogy az előadótermek 60%-a üres.Vagy bemész hétfőn reggel 8-ra laborra és a gyémántlelkű egyetemi munkatárs,akinek semmilyen pedagógiai végzettsége nincs azt mondja,hogy neki most nincs kedve labort tartani.Gyere vissza máskor!Stb.

2015. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Melyik egyetemen szerzett diploma értékesebb a munkaerőpiacon? Érdemes Győrbe menni és fenntartani egy albérletet az audi miatt?
2015. jan. 7. 18:00
 8/28 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszokat! Melyik egyetemen szerzett diploma értékesebb a munkaerőpiacon?--->SZE

Érdemes Győrbe menni és fenntartani egy albérletet az audi miatt?--->NEM

2015. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezen még gondolkodok. Bocsi a sok kérdésért, de felvi.hu-n néztem a ponthatárokat és Győrben államin és költségtérítésesen is 260 pont körül van. Honnan lehet megtudni, hogy hány embert vesznek fel államira?
2015. jan. 7. 20:28
 10/28 anonim ***** válasza:

[link]


280

2015. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!