Milyen tapasztalataitok vannak az ELTE-PPK sportszervezői szakáról?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 18:48
 1/7 anonim válasza:
38%
Én Rekreáción vagyok másodéves.őszinten?! Semmit nem fogsz tudni vele kezdeni.....en mar a másoddiplomás gondolkozom😉szerintem mindenképpen valami hasznosabbat keress!"Büfészak"👌
2015. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

A sportszervező egyáltalán nem büfészak. A rekreáció valóban nem jó semmire, de a sportszervező alapvetően gazdasági képzés ötvözve a sporttal. Elhelyezkedni szakon belül ugyan nem könnyű, ám ha a plusz kettőt is tervezed, kiváló például marketing mesterszak alapjaihoz. Könnyen be lehet vele kerülni gazdasági mesterszakokra. Mivel betekintést nyersz a közgazdaságtan, a statisztika, a marketing, menedzsment, pénzügytan, számvitel, vállalkozás-gazdaságtan, sport marketing, létesítménymenedzsment, sportmenedzsment... jog, politológia... és még egy halom sport és gazdasági tárgy. Szóval elég komoly tárgyak vannak az úgynevezett "büfészakon", ami annyira nem is könnyű. Lévén egy gazdasági tárgy bukásával rögtön csúszol. Szóval ne sértegesse senki, főleg aki nincs benne. Különben nagyon jó ismereteket lehet szerezni általa. Jó helyekre eljutni szakmai gyakorlatok által. Én például világbajnokságokra jutottam el.

Én ajánlani tudom, ha szórakozva szeretnél gazdasági tárgyakat tanulni. Mert könnyebb, mintha közgazdásznak tanulnál, de egy kalapba vesznek velük. Így a későbbiekben sokra viheted vele.

2015. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szórakozva gazdasági tárgyakat tanulni alatt azt értettem, hogy gondolom szereted a sportot...
2015. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
En nem sértegetlek hanem egyszerűen szarok rad✋👌👌 ez egy olyan oldal ahol,a feltett kérdésekre leirhatod a a véleményed ..az enyem ez volt a tied meg az;) tartsd tiszteletben az enyémet! Es nem te vagy itt a lényeg hanem az,aki kérdezett neki próbáltam segíteni majd eldönti melyikünk válasza volta hasznosabb okoska;)
2015. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem találom azt a részt, ami rád irányult volna. IQ bajnok
2015. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ;-) Azt megkérdezhetem, hogy szerinted mennyire kell jó sportolónak lennem, hogy bírjam a tesiórákat az egyetemen??
2015. jan. 22. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten. Alkalmassági felvételi van, arra nem árt kicsit készülni, lévén a pontokat össze kell szedni. Tesi érettségivel kiváltható.


Nem volt olyan tesis óránk, amihez különös tehetség kellett. Úgy vannak felépítve az órák, hogy egyre nagyobb a terhelés. Első félévben.. majd másodikban... egyre több tesis óra van. Teljesíteni lehet, ha a jegy is érdekel az már más :)

2015. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!