Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha angol kéttannyelvű középisk...

Ha angol kéttannyelvű középiskolát végzek, érdemes utána harmadik (második a német) nyelvként ELTE japán tagozatára menni fősuliba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a japán nyelvet és kultúrát, szívesen ki is mennék hosszabb-rövidebb időre, csak nem tudom érdemes e még ebbe a nyelvbe is belekezdeni. :S
2010. febr. 5. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert nem túl sokan beszélik, szóval kereslet tuti van rá. ha érdekel, akkor meg miért ne? :) Hajrá!
2010. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. =)
2010. febr. 5. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Megint én, szerintem ez érdekelne téged :)

[link]

2010. febr. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos tőled.
2010. febr. 6. 13:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt esetleg nem tudja valaki, hogy össz-vissz hány éves a képzés?
2010. febr. 7. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


6 félév

2010. febr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, még mindig én voltam :D Ha érdekel, tudok mutatni olyan oldalt is, ahol gyakorolhatod a hiragana és a katakana írásjeleit meg pár egyszerűbb kanjit.
2010. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ELO-s alapszintű nyelvcsomagom van itthon, de nagyon aranyos vagy.
2010. febr. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!