Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A FELVI-N az érettségi eredmén...

A FELVI-N az érettségi eredményekhez akkor is be kell írnom az angolhoz a %-ot, ha most fogok megint érettségizni és más lesz a jegyem?

Figyelt kérdés

tavaly előtt érettségiztem. Angolból csak 3-as lettem középfokon ezért idén a normál érettségi időszakban ismét csinálok angolt, de most emelt szinten.



Ilyenkor csak annyi a teendő, hogy a bizonyítványomban lévő rosszabb százalékot beírom, majd érettségi után a tanúsítványt is beírom és csatolom? (+ bejelölöm, hogy vizsgaszándékom van?)


Mivel az egyetemhez kell az angol félek, hogy a rosszabbik 2 évvel ezelőtti jegyemet fogják venni, nem az újat, amit utólag pótlok.



Köszönöm



2015. jan. 12. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég ha beírod miután leérettségiztél és megvan az eredményed.
2015. jan. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én amikor tavaly jelentkeztem, februárban még nem volt meg a nyelvvizsgám, ezért azt akkor még nem töltöttem fel és nem is jelöltem sehol, majd amikor májusban képhez kaptam a nyelvvizsgát akkor feltöltöttem.


Szerintem semmiképp se írd be a tavalyi rosszabb százalékot. Majd feltöltöd, ha meg lesz az új eredmény. Gondolj bele, hogy akik idén érettségiznek, nekik sincs meg még az eredmény februárban, azt majd csak később töltik fel.


De ne felejtsd el később feltölteni, ha már megszerezted az emeltet! De most a rosszabbat szerintem teljesen felesleges feltölteni, csak kavarodást okozhat!!

2015. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!