Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakot ajánlanátok nekem?

Melyik szakot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy melyik irányba menjek tovább. 2 irányon variálo: a műszaki és a gazdasági. Imádom a nyelveket (3 idegen nyelvet tanulok), és a matekot is, és különösebben az infóval és a gazdasági irányzattal sincs bajom, ezeket is szeretem:) Melyik szakot ajánlanátok nekem?:) a BME re szeretnék menni elsősorban, de más is szóba jöhet.

Adnátok nekem tanácsokat h kereset, elhelyezkedés szempontjából melyik szak lesz nekem a későbbiekben a legkedvezőbb?

Igazából a műszaki menedzsert nézegettem, nagyon tetszene és a BME-n is indul ilyen szak. Pont azokat a tárgyakat fedi le amik engem érdekelnek ( matek, infó, gazdaság, idegen nyelvek), de nem írnak róla túl jókat, merth se nem mérnök se nem menedzser. De mivel engem mindkettő irányzat érdekel, pont ez tetszett benne :/ Van hasonló szak, ami többet ér esetleg és ezek a tárgyak dominálnak főleg??:) A nyelv minenképp szükséges legyen:)

18/L



2015. jan. 12. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát tesóm BME-re járt, villamos mérnöki alapszak, műszaki menedzser mesterszak. Szerinte a műszaki menedzser ALAPKÉPZÉSNEK nem jó, esetleg mesterképzésnek.
2015. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Édesapám műszaki menedzser, jelenleg egy multinacionális cégnél (Zollner) mérnöki csoport vezető, korábban egy 600 fős részleg vezetője volt és sok külföldi munkalehetőséget is kap/kapott. Nagyon is jó lehetőségeid vannak egy ilyen végzettséggel,de ha bekerülsz egy céghez ott úgysem ez lesz az elsődleges szempont a feljutáshoz,hanem hogy mit tudsz valójában teljesíteni :) Sok sikert!

Egy szintén idén felvételiző 18/L

2015. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!