Magántanulás, fóbia?

Figyelt kérdés
Nagyon felerősödött benne , hogy amikor emberek közé kell mennem tömegközlekedés és iskola olyan szinten rosszul vagyok, hogy nemis tudok koncentrálni semmire suliba is amikor beértem az kész megváltás volt de ott is egész nap úgy ülök mint aki beszívott . Már most 1 hete nem mentem egyszerűen úgy érzem képtelen vagyok most menni, ha boltba is elmegyek izzadok meg sietek olyan rossz érzés kap el. Magántanuló lehetek ezzel ? 17/F
2015. jan. 13. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
PÁnikbetegségnek tűnik, de nem hinném, hogy ez így egyik napról a másikra alakul ki. Menj be a suliorvoshoz, beszéld ki magad kicsit és majd ad tanácsot, hogy érdemes-e szakemberhez fordulni
2015. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló problémám volt néhány éve. Én magántanuló lettem, de nagyon kedves volt az OF-m és az igazgatóság is jól állt a dologhoz, de ez suli függő, hogy mennyire "engedékenyek", én úgy tudom. De a lényeg, hogy ha lehetséges is, hogy magántanuló legyél, az nem lesz megoldás a problémádra, mert attól még ugyanúgy szorongani fogsz, ha valamikor el kell menned valahova. Fontos lenne, hogy szakember segítségével foglalkozz ezzel. A szüleid hogy állnak ehhez a dologhoz? (sok esetben találkozni azzal, hogy a szülő nem hajlandó elfogadni, hogy a gyerekének ez probléma, és legyint, hogy csak hisztizik vagy nincs kedve suliba menni, ami baromira nem segít rajtunk) ha gondolod írj privátban, ha tudok segítek. :)
2015. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetbe vagyok.De szerencsére van rá megoldás,hogy magántanulo lehes.Elöször is megmutathatnád ezt a szüleidnek,hogy megertsék a helyzetedet (mert véleményem szerint ez a probléma) [link]

És itt Megtalálod a Magántanuloi jógokat: [link]

ahogy láthatad itt azt irja,hogy A szülő választása alapján lehetsz Magántanuló.Ha sikerült megyözni a szüleidet akkor ki kell tölteni ezt a nyilatkozatot es beadni az iskola igazgatonak,es a további teendökröl tájékoztatnak: [link]


Remélem segiteni tudtam ezzel a kis tájékoztatoval,tudom milyen rossz erzes mikor ugy kell leülj 6-7 órát hogy parázol,sreeszelsz., mert nekem most 9-ediktől vannak ilyen jellegű problémáim.

2015. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!