Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Telemarketing (avagy call...

Telemarketing (avagy call center ) "képző" szakközép iskola budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
8. után szeretnék telemarketingesként dolgozni . és ha van ilyen iskola akkor hol ?

2015. jan. 14. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ehhez nem kell képzettség, de nem is egy álommunka. Mindenki a pokolba kíván, akit otthon a kéretlen hívással zaklatsz.
2015. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Tényleg??? Jól meggondoltad?

Ilyen iskola nincs, bármilyen érettségi jó oda. Javaslom, h ha nincsenek felsőoktatásban továbbtanulási ambícióid, akkor a legközelebbi gyenge gimibe menj el, és akkor még mindig meggondolhatod magad, ha meg mégsem, akkor az jó lesz oda.

Én csináltam, tapasztalatból mondom. A topshop-ot keresd majd meg, ott annyira nem rossz a meló, ha tényleg ezt szeretnéd csinálni! :)

2015. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez most komoly? :D


telemarketingesnek a legvégső esetben megy el az ember. Ez a kérdés nagyjából úgy hangzott mintha azt kérdezted volna, hogy milyen szakképző iskola képez burger kinges dolgozókat. Én csináltam telemarketinget, mot már előbb elmennék szendvicset összerakni a subwaybe vagy krumplit sütni a mekibe mint újra visszaülni telefonálni. Hidd el, nem akarod te ezt...

2015. jan. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%

Nincs ilyen, ez az a munka, amit a legtöbb ember akkor vállal el, ha nincs semmi más. Mellesleg lehet, hogy ha lenne normális képzés, akkor hatékonyabb lehetne ez a szakma és kevesebb lenne a bosszantó, pancser telemarketinges.

Én is kipróbáltam diákéveimben, pár napig bírtam összesen, de arra mai napig tisztán emlékszem, hogy ott is volt egy minimális képzés, nem felejtettem el, és elnézést az ilyen cégektől, de egy katasztrófa, amire tanítják azokat a szerencsétlen dolgozókat.

2015. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4-es, avass be a titkokba, mire tanítják?
2015. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Mire tanítják? Először is a tukmálandó termék ismeretére vica-versa, hogy álmából felverve is vágja. Másodszor pedig eladási technikákat, ami alatt azt kell érteni, hogyan kell kiemelni a termék előnyös tulajdonságait, érvelési technikákat, kifogáskezelést..stb. Magyarul azt tanítják, hogyan kell csúsztatni, elhallgatni, elmismásolni a gagyit annak érdekében, hogy Józsika néni utolsó 60 Ft-ját is ki tudják imádkozni a pénztárcájából az üzleti hasznon érdekében. Persze egyúttal egy agymosási folyamatról is van szó, aminek az a lényege, hogyan kell elhitetni a csóró biorobot telesales-operátorral, hogy amit csinál, az JÓ és az ügyfél érdekét szolgálja.
2015. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Még annyi személyes megjegyzésem van, hogy a telemarketing azt a piaci rést tölti be a sales világában szar termékek által, amit kereskedelmi szinten nem lehet eladni, mert alapjáraton a kutyának sem kell. Innentől kezdve minden direkt marketing által kínált termék közös jellemzője, hogy szar. A jó termék eladja saját magát, ez alapelv.
2015. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!